Hotel Rena

Hotel Rena Çanakkale, Küçükkuyu-Ayvacık bölgesinde misafirlerine hizmet vermektedir. Tesis; Edremit Havalimanı’na 45 kilometre, Çanakkale Havalimanı’na 90 kilometre, Küçükkuyu merkeze 4 kilometre mesafede konumlanmıştır. 
 

Denize sıfır konumuyla misafirlerinin dikkatini çeken Hotel Rena, Ege denizine bütünleşmiş muhteşem dokusu ve tarihi ile ön plana çıkmaktadır. Üstün hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan tesis, Doğal güzellikleri ve berrak denizinin getirdiği huzur ile bütün bir senenin yorgunluğunu atmak isteyenler için oldukça ideal bir tesis konumunda. Siz de Hotel Rena’yı tercih ederek tatilinizi planlayabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

350,00 TRY
297,50 TRY
den başlayan fiyatlarla
%15 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Hotel Rena ‘Yarım Pansiyon’ ve ‘Tam Pansiyon’ konseptinde hizmet vermektedir. Misafirlerini Ege’nin hafif ve lezzetli yiyeceklerini ile buluşturan tesis, lezzetli yiyecekleri Edremit koyunun muhteşem manzarasıyla bütünleşerek sizlerin hizmetinize sunuyor.
Denize sıfır olarak konumlanan tesisin yaklaşık 50 m uzunluğunda kendine ait plajı ve iskelesi bulunmaktadır. Yüzme havuzu da bulunan Hotel Rena’da eğlenerek serinleyebileceğin bir yaz tatili seni bekliyor.

GALERİ