Hotel Rena

2011 yılında faaliyet göstermeye başlayan Hotel Rena Çanakkale, Küçükkuyu-Ayvacık bölgesinde Ege denizine bütünleşmiş muhteşem dokusu ve tarihi ile ön plana çıkmaktadır. Denize sıfır konumlanan tesis; Edremit Havalimanı’na 45 kilometre, Çanakkale Havalimanı’na 90 kilometre, Küçükkuyu merkeze 4 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Tesis 16’sı süit 72 odası ile hizmet vererek üstün hizmet anlayışını misafirlerine sunmaktadır. Doğal güzellikleri ve berrak denizinin getirdiği huzur ile bütün bir senenin yorgunluğunu atmak isteyenler için eğlenceli bir tatil fırsatı sunan Hotel Rena Çanakkale’yi tercih ederek siz de yaz tatilinizi planlayabilir, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 6 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Hotel Rena, misafirlerine Ege’nin muhteşem hafif ve lezzetli yemeklerini Çanakkale’ nin beraketli topraklarından oluşturarak servis etmektedir. Bölgenin meşhur zeytinyağı ile yapılan lezzetli yemekler Edremit koyunun muhteşem manzarasıyla bütünleşerek unutamayacağınız bir tatili size sunuyor.
Tesisin yaklaşık 50 m uzunluğunda kendine ait plajı ve iskelesi bulunmaktadır. Açık havuz, çocuk havuzu da bulunan tesiste yaz boyunca serinleyebilir, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

GALERİ